SIGNAL detektory gazów, mierniki gazów, 
	czujniki, systemy parkingowe

 1. STRONA
  GŁÓWNA
 2. MIERNIKI
  GAZÓW
 3. SERWIS
  KALIBRACJA
 4. WSPARCIE
  TECHNICZNE
 5. SZKOLENIA DLA
  UŻYTKOWNIKÓW
 6. REGULACJE
  PRAWNE
 7. ZOSTAŃ
  PARTNEREM
 8. INFORMACJE
  O FIRMIE

P.T.SIGNAL mierniki gazów, detektory wielogazowe Gas Clip Technologies

Produkty marki Gas Clip Technologies™.

Sprawdź powiązane regulacje prawne: PRAWO

Najczęstsze przykładowe zagrożenia gazowe:
- gazy toksyczne, wybuchowe, ubytek i nadmiar tlenu


Pobierz najnowsze katalogi:
Detektory wielogazowe dla straży pożarnej i służb ratowniczych Mierniki gazów dla straży pożarnej i służb ratowniczych          Mierniki gazów dla oczyszczalnio i służb wod-kan          Mierniki gazów dla statków i jednostek morskich
Mierniki gazów i detektory dla pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, służb ratowniczych, służb komunalnych, wodociągów, oczyszczalni ścieków, statków, platform wiertniczych i infrastruktury morskiej


MIERNIKI WIELOGAZOWE


NOWOŚĆ

Miernik gazów nie wymagający kalibracji Multi Gas Clip Simple

BEZ KALIBRACJI
BEZ ŁADOWANIA

MULTI GAS CLIP SIMPLE (MGC SIMPLE)

Przenośny detektor wielogazowy O2, CO, H2S i LEL (gazów wybuchowych). Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Obudowa z materiału zapewniającego pewny uchwyt. Wyposażony w czytelny wyświetlacz z dużymi znakami, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje.
Przeznaczenie:
Detektor dla straży pożarnej, służb komunalnych, oczyszczalni ścieków, służb munduowych, służb utrzymania ruchu, telekomunikacji, pracowników zakładów przemysłowych, inspektorów, serwisów wentylacji i instalacji grzewczych (HVAC).

Unikatowe cechy miernika:
Nie wymaga kalibracji.
Nie wymaga ładowania.
Nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych (sensor IR).
Sensor gazów wybuchowych odporny na zatrucia lub przekroczenia zakresu.
2 lata ciągłej pracy (zależnie od sumarycznej długości trwania alarmów) - MultiGasClip SIMPLE.
NOWOŚĆ - 3 lata ciągłej pracy (zależnie od długości trwania alarmów) - MultiGasClip SIMPLE Plus.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (2,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Simple (MGCSimple)

Miernik 4 gazowy Multi Gas Clip

MULTI GAS CLIP (MGC)

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S i gazów wybuchowych. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników wielogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pracowników zakładów przemysłowych, inspektorów.
Akcesoria:
Przenośna stacja kalibracyjna Multi Gas Clip Dock Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca Ładowarka samochodowa miernika gazów Multi Gas Clip Ładowarka 5 stanowiskowa

Unikatowe cechy miernika:
Z sensorem IR nie wymaga ładowania przez 2 miesiące.
Z sensorem IR nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych.
Pamięć zdarzeń i pomiarów.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (2,9 MB) -> Karta katalogowa miernik gazów Multi Gas Clip (MGC)

Przenośny miernik wielogazowy z pompką zasysającą Multi Gas Clip Pump

MULTI GAS CLIP PUMP (MGC PUMP) z pompką

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S i gazów wybuchowych. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników wielogazowych z pompką zasysającą. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pracowników zakłądów przemysłowych, inspektorów.
Akcesoria: Przenośna stacja kalibracyjna Multi Gas Clip Dock Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca Ładowarka samochodowa miernika gazów Multi Gas Clip Ładowarka 5 stanowiskowa Sonda teleskopowa 180cm

Unikatowe cechy miernika:
Z sensorem IR nie wymaga ładowania przez 5 dni.
Z sensorem IR nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych.
Pamięć zdarzeń i pomiarów.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (2,9 MB) -> Karta katalogowa miernik gazów Multi Gas Clip (MGC)


MIERNIKI JEDNOGAZOWE


Przenośny miernik gazów bez kalibracji Single Gas Clip

SINGLE GAS CLIP (SGC)

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO lub H2S. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO lub H2S już od 0,1ppm. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, 4 paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, pamięć zdarzeń, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje.
Przeznaczenie:
Detektor dla karetek pogotowia, straży pożarnej, jednostek mundurowych, służb komunalnych, oczyszczalni ścieków, służb utrzymania ruchu, telekomunikacji, pracowników zakładów przemysłowych, inspektorów, serwisów wentylacji i instalacji grzewczych (HVAC), pilotów małych samolotów, statków, platform wiertniczych i infrastruktury morskiej.

Akcesoria: Przenośna stacja kalibracyjna mierników Single Gas Clip Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca do mierników Single Gas Clip Pompka ręczna do mierników Single Gas Clip  Cechy:Miernik Single Gas Clip przyczepiony do kasku Miernik Single Gas Clip klips mocujący

Nie wymaga ładowania ani kalibracji przez 24 miesiące.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.
CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,7 MB) -> Karta katalogowa miernika Single Gas Clip (SGC)

SINGLE GAS CLIP Plus (SGC Plus)

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak CO lub H2S. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO lub H2S już od 0,1ppm. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, 4 paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, pamięć zdarzeń, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pilotów niewielkich samolotów.
Różnica pomiędzy SGC, a SGC Plus polega zastosowaniu w SGC Plus rewolucyjnego układu hibernacji miernika. Kiedy miernik nie jest używany można go wprowadzić w "stan uśpienia" z pomocą stacji dokującej. Dzięki temu miernik może nam służyć nawet do 36 miesięcy.
Akcesoria: Przenośna stacja kalibrująco-dokująca Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca  Cechy:SGC Plus przyczepiony do kasku SGC klips mocujący

Nie wymaga ładowania ani kalibracji przez 24 miesiące.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.
CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,0 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip Plus (SGC Plus)


STACJE DOKUJĄCE


SINGLE GAS CLIP DOCK

Przenośna stacja dokująca dla jednogazowych mierników typu SGC i SGC Plus. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Umieszczona w odpornej walizce Pelican©. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip Dock

SINGLE GAS CLIP DOCK WALL MOUNTED

Stacjonarna stacja dokująca dla jednogazowych mierników typu SGC i SGC Plus. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Montowana na ścianie. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip Dock Wall Mount

MULTI GAS CLIP DOCK

Przenośna stacja dokująca dla wielogazowych mierników typu MGC. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Umieszczona w odpornej walizce Pelican©. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Dock

MULTI GAS CLIP DOCK WALL MOUNTED

Przenośna stacja dokująca dla wielogazowych mierników typu MGC. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Montowana na ścianie. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Dock Wall Mounted

MULTI GAS CLIP PUMP DOCK

Przenośna stacja dokująca dla wielogazowych mierników typu MGC PUMP. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Umieszczona w odpornej walizce Pelican©. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Dock


AKCESORIA


IR Link

Łącze danych umożliwiające połączenie miernika typu SGC, SGC Plus lub MGC z komputerem. Połączenie z miernikiem IrDA, połączenie z komputerem USB. W cenie łącza zawiarte jest oprogramowanie współparcujące z systemami operacyjnymi Windows XP©, Windows Vista©, Windows© 7.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa IR Link

Ładowarka samochodowa 12VDC

Ładowarka samochodowa 12VDC do mierników Multi Gas Clip (MGC).
Kod produktu: MGC-VCHARGER
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,0 MB) -> Karta katalogowa ładowarka samochodowa MGC

Ładowarka stacjonarna 230VAC dla 5 szt. MGC

Ładowarka stacjonarna 230VAC dla 5 szt. mierników Multi Gas Clip (MGC).
(mierniki sprzedawane osobno)
      
Kody produktu: MGC: MGC-CHRG-MULTI
Producent:
Dokumenty:

Stacja ładowania 230VAC dla 5 szt. MGC

Stacja ładowania 230VAC dla 5 szt. mierników Multi Gas Clip (MGC).
(mierniki sprzedawane osobno)
      
Kody produktu:
Dla mierników MGC: MGC-CHRG-STATION
Dla mierników MGC PUMP: MGC-P-CHRG-STATION
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa ładowarka stacjonarna MGC

Pompka ręczna

Ręczna pompka do pobierania próbek z odległości do współpracy z miernikami Mulit Gas Clip Simple i Single Gas Clip.
Kody produktu: MGC-HAK
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową (0,0 MB) -> Karta katalogowa Sonda 180cm

Sonda teleskopowa 180cm

Sonda teleskopowa do pobierania próbek z odległości. Długość po rozłożeniu 180cm. Przeznaczona do współpracy z miernikiem Multi Gas Clip Pump.


Kody produktu: MGCPROBE180
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową (0,0 MB) -> Karta katalogowa Sonda 180cm

Neoprenowy futerał.

Neoprenowy futerał dla miernika Multi Gas Clip PUMP doczepiany do sondy teleskopowej 180cm MGCPROBE180.
(miernik i sonda sprzedawane osobno)
Kody produktu: MGC-PUMP-TSCASE
Producent:
Dokumenty:


CZĘŚCI ZAPASOWE


Klips

Klips do mierników SGC, SGC Plus i MGC.
Kod produktu: MGC-AL-CLIP
Producent:
Dokumenty:


EKSPLOATACJA


Płyn do czyszczenia mierników Gas Clip

Płyn do czyszczenia mierników SGC, SGC Plus i MGC rekomendowany przez Gas Clip Technologies™. Może być bezpiecznie stosowany do czyszczenia mierników i stacji dokujących, nie powodując uszkodzeń powłoki, membran lub zatruwania sensorów.
Pamiętaj !!! Nigdy nie używaj do czyszczenia rozcieńczalników, detergentów ani nie przebadanych przez producenta płynów. Może to prowadzić do uszkodzenia Twojego urządzenia.Treść niniejszej strony nie stanowi oferty handlowej i nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec P.T.SIGNAL. Aktualność oferty można zweryfikować telefonicznie.

Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów.© 2018 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów, detektor wielogazowy.
Strony produktowe firmy P.T.SIGNAL: mierniki gazów www.gasclip.pl, detektory jednogazowe bez kalibracji www.singlegasclip.pl, detektory wielogazowe bez kalibracji www.multigasclip.pl, ultradŸwiękowy wykrywacz nieszczelności z kamerą www.leakshooter.pl, systemy detekcji gazów www.msr-electronic.pl, systemy parkowania www.msr-traffic.pl, autoryzowany serwis gazex www.serwisgazex.pl.