P.T.SIGNAL - oferta urządzeń marki Gas Clip Technologies

Oferta urządzeń marki Gas Clip Technologies™Pobierz najnowsze katalogi:
     
Mierniki gazów i detektory dla pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, służb ratowniczych, służb komunalnych, wodociągów, oczyszczalni ścieków, statków, platform wiertniczych i infrastruktury morskiej


MIERNIKI JEDNOGAZOWE


SINGLE GAS CLIP (SGC)

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO lub H2S. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO lub H2S już od 0,1ppm. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, 4 paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, pamięć zdarzeń, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pilotów niewielkich samolotów.
Akcesoria: Przenośna stacja kalibrująco-dokująca Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca   Cechy:SGC przyczepiony do kasku SGC klips mocujący

Nie wymaga ładowania ani kalibracji przez 24 miesiące.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,7 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip (SGC)

SINGLE GAS CLIP Plus (SGC Plus)

Przenośny miernik jednogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak CO lub H2S. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników jednogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO lub H2S już od 0,1ppm. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, 4 paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, pamięć zdarzeń, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pilotów niewielkich samolotów.
Różnica pomiędzy SGC, a SGC Plus polega zastosowaniu w SGC Plus rewolucyjnego układu hibernacji miernika. Kiedy miernik nie jest używany można go wprowadzić w "stan uśpienia" z pomocą stacji dokującej. Dzięki temu miernik może nam służyć nawet do 36 miesięcy.
Akcesoria: Przenośna stacja kalibrująco-dokująca Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca   Cechy:SGC Plus przyczepiony do kasku SGC klips mocujący

Nie wymaga ładowania ani kalibracji przez 24 miesiące.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,0 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip Plus (SGC Plus)


MIERNIKI WIELOGAZOWE


NOWOŚĆ

BEZ KALIBRACJI
BEZ ŁADOWANIA

MULTI GAS CLIP SIMPLE (MGC SIMPLE)

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S i gazów wybuchowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pracowników zakładów przemysłowych, inspektorów.

Unikatowe cechy miernika:
Nie wymaga kalibracji.
Nie wymaga ładowania.
Nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych (sensor IR).
Sensor gazów wybuchowych odporny na zatrucia lub przekroczenia zakresu.
2 lata ciągłej pracy (zależnie od sumarycznej długości trwania alarmów).
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (2,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Simple (MGCSimple)

MULTI GAS CLIP (MGC)

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S i gazów wybuchowych. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników wielogazowych. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pracowników zakładów przemysłowych, inspektorów.
Akcesoria: Przenośna stacja kalibrująco-dokująca Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca Ładowarka samochodowa Ładowarka 5 stanowiskowa

Unikatowe cechy miernika:
Z sensorem IR nie wymaga ładowania przez 2 miesiące.
Z sensorem IR nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych.
Pamięć zdarzeń i pomiarów.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (2,9 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip (MGC)

MULTI GAS CLIP PUMP (MGC PUMP)

Przenośny miernik wielogazowy przeznaczony do pomiaru stężenia takich gazów jak O2, CO, H2S i gazów wybuchowych. Jeden z najlżejszych i najmniejszych mierników wielogazowych z pompką zasysającą. Bardzo wysoka rozdzielczość pomiaru CO już od 1ppm, H2S już od 0,1ppm, gazy wybuchowe już od 0,1% LEL (DGW), a tlen już od 0,1%v/v. Całkowicie wodoodporny IP67 i bardzo wytrzymały. Obsługa tylko 1 przyciskiem nawet w rękawicach roboczych. Wyposażony w czytelny wyświetlacz, paski alarmowe LED widoczne z każdej strony, alarm dźwiękowy i wibracyjny, rozbudowaną pamięć zdarzeń oraz pamięć pomiarów, port komuniakcyjny IrDA, wygodny metalowy klips oraz inne przydatne funkcje. Urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej dla pracowników mających do czynienia z niebezpiecznymi substancjami, ratowników medycznych, strażaków, policjantów pełniących służbę w miejscach intensywnego ruchu pojazdów, służb utrzymania ruchu, pracowników telekomunikacji, pracowników oczyszczalni ścieków i firm odpowiadających za układ kanałów ściekowych, pracowników zakładów przemysłowych, inspektorów.
Akcesoria:
Przenośna stacja kalibrująco-dokująca Naścienna stacja kalibracyjno-dokująca Ładowarka samochodowa Ładowarka 5 stanowiskowa Sonda teleskopowa

Unikatowe cechy miernika:
Z sensorem IR nie wymaga ładowania przez 5 dni.
Z sensorem IR nie wymaga tlenu do pomiaru gazów wybuchowych.
Pamięć zdarzeń i pomiarów.
Możliwość ustawienia indywidualnego identyfikatora użytkownika.
Indywidualny atest kalibracyjny.

CENA: uzależniona od wersji miernika - na zapytanie
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (2,9 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Pump (MGC PUMP)


STACJE DOKUJĄCE


SINGLE GAS CLIP DOCK

Przenośna stacja dokująca dla jednogazowych mierników typu SGC i SGC Plus. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Umieszczona w odpornej walizce Pelican©. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip Dock

SINGLE GAS CLIP DOCK WALL MOUNTED

Stacjonarna stacja dokująca dla jednogazowych mierników typu SGC i SGC Plus. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Montowana na ścianie. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Single Gas Clip Dock Wall Mount

MULTI GAS CLIP DOCK

Przenośna stacja dokująca dla wielogazowych mierników typu MGC. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Umieszczona w odpornej walizce Pelican©. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Dock

MULTI GAS CLIP DOCK WALL MOUNTED

Przenośna stacja dokująca dla wielogazowych mierników typu MGC. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Montowana na ścianie. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Dock Wall Mounted

MULTI GAS CLIP PUMP DOCK

Przenośna stacja dokująca dla wielogazowych mierników typu MGC PUMP. Może obsługiwać do 4 urządzeń naraz. Współpracuje z butlami z gazami wzorcowymi 58l i 116l. Umieszczona w odpornej walizce Pelican©. Zasilana akumulatorem LiIon wystarczającym na ok. 1500 testów. Wyposażona w pamięć USB o pojemności 2GB wystarczającą do zapisu ok.5'000'000 testów.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa Multi Gas Clip Dock


AKCESORIA


IR Link

Łącze danych umożliwiające połączenie miernika typu SGC, SGC Plus lub MGC z komputerem. Połączenie z miernikiem IrDA, połączenie z komputerem USB. W cenie łącza zawiarte jest oprogramowanie współparcujące z systemami operacyjnymi Windows XP©, Windows Vista©, Windows© 7.
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa IR Link

Ładowarka samochodowa 12VDC

Ładowarka samochodowa 12VDC do mierników Multi Gas Clip (MGC).
Kod produktu: MGC-VCHARGER
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (1,0 MB) -> Karta katalogowa ładowarka samochodowa MGC

Ładowarka stacjonarna 230VAC dla 5 szt. MGC

Ładowarka stacjonarna 230VAC dla 5 szt. mierników Multi Gas Clip (MGC).
Kody produktu:
Dla mierników MGC: MGC-CHRG-STATION
Dla mierników MGC PUMP: MGC-P-CHRG-STATION
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową urządzenia (0,0 MB) -> Karta katalogowa ładowarka stacjonarna MGC

Sonda teleskopowa 180cm

Sonda teleskopowa do pobierania próbek z odległości. Długość po rozłożeniu 180cm. Przeznaczona do współpracy z miernikiem Mulit Gas Clip Pump.


Kody produktu: MGCPROBE180
Producent:
Dokumenty:
Pobierz kartę katalogową (0,0 MB) -> Karta katalogowa Sonda 180cm


CZĘŚCI ZAPASOWE


Klips

Klips do mierników SGC, SGC Plus i MGC.
Kod produktu: MGC-AL-CLIP
Producent:
Dokumenty:


EKSPLOATACJA


Płyn do czyszczenia mierników Gas Clip

Płyn do czyszczenia mierników SGC, SGC Plus i MGC rekomendowany przez Gas Clip Technologies™. Może być bezpiecznie stosowany do czyszczenia mierników i stacji dokujących, nie powodując uszkodzeń powłoki, membran lub zatruwania sensorów.
Pamiętaj !!! Nigdy nie używaj do czyszczenia rozcieńczalników, detergentów ani nie przebadanych przez producenta płynów. Może to prowadzić do uszkodzenia Twojego urządzenia.

Treść niniejszej strony nie stanowi oferty handlowej i nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec P.T.SIGNAL. Aktualność oferty można zweryfikować telefonicznie.

Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów.
© 2014 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów.