P.T.SIGNAL oferta szkoleń

SZKOLENIA

Dziekujemy za wybór naszych produktów. Mamy nadzieję, że spełnią one Państwa oczekiwania. Chociaż korzystanie z naszych produktów jest łatwe to już sama prawidłowa detekcja i pomiar gazów dla nieprzeszkolonego użytkownika może być tajemnicza. Proponujemy więc Państwu szkolenia zarówno z obsługi przenośnych przyrządów do pomiaru gazów jak też ich zastosowania praktycznego. Szkolenia są kierowane głównie do funkcjonariuszy służb publicznych: straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, policji, służby celnej, pracowników zakładów różnych branż, a w szczególności oczyszczalni ścieków, wodociągów i kanalizacji, telekomunikacji, baz paliw i różnych gałęzi przemysłu.

Szkolenia mają na celu zaznajomienie użytkownika z aparaturą (mile widziane i wskazane jest zabranie urządzeń będących na wyposażeniu zakładu) i sposobami jej użycia. Szkolenia są przewidziane dla personelu, który na codzień nie ma styczności z tą tematyką i nie jest w niej wyspecjalizowany.

W celu uzyskania informacji o możliwych szkoleniach prosimy o kontakt z działem przenośnych mierników gazu P.T.SIGNAL (zakładka KONTAKT).

Pełną ofertę naszej firmy (stacjonarne czujniki gazów, systemy sygnalizacji pożaru, serwis) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.detektory.pl
© 2014 Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Znaki towarowe zastrzeżone i przynależne ich właścicielom. Wykonanie strony P.T.SIGNAL.
Pełna oferta firmy P.T.SIGNAL znajduje się na stronie www.detektory.pl.
Czujniki gazów, czujniki gazu, czujniki czadu, czujniki tlenku węgla, mierniki gazów, mierniki tlenku węgla, detektory, detektory gazów.